حضور و غیاب

حضور و غیاب

حضور و غیاب

با گسترش فناوری، حذف نیروی انسانی از فرآیندهای مختلف اداری و سازمانی، قوت بیشتری می‌گیرد. ثبت زمان ورود و خروج و حضور و غیاب پرسنل و نیز درج زمان مرخصی و مأموریت پرسنل از نیازمندی‌های هر محیط کاری است.

با استفاده از سامانه‌های کنترل تردد، از ثبت دستی و کاغذی این اطلاعات بی‌نیاز خواهید شد و همچنین از اتلاف منابع و ازهمه مهمتر از خطاهای اجتناب‌ناپذیر شیوه‌های سنتی مصون خواهید ماند.

شرکت سامانه‌های بُعد پنجم از سال ۱۳۸۱ با  طراحی و اجرای سيستم‌های اتوماسيون اداری و صنعتی مبتنی بر فناوری‌های الکترونيکی و رايانه‌ای به صورت اختصاصی در حوزه اتوماسیون حضور و غیاب و کنترل تردد راهکارهای متنوعی را بر بستر ده‌ها مدل سخت افزار به همراه چندین نسخه نرم افزار ارائه می دهد.

ارائه دستگاه های حضور و غیاب هوشمند، همراه با پشتیبانی و مشاوره ی قبل از خرید توسط شرکت سامانه های بُعد پنجم صورت می گیرد که به انتخاب بهتر شما با ایده آل ترین قیمت کمک می کند

راهکارها

با استفاده از راهکارهای ارائه شده توسط این شرکت، علاوه بر کاهش زمان رسیدگی به حضور و غیاب کارکنان با صرفه جویی در منابع انسانی می‌توانید به بهترین شکل تردد پرسنل را مدیریت نموده و از نوین ترین راهکارها بهره مند شوید.

امروزه دستگاه های کنترل تردد شامل دستگاه های حضور و غیاب از طریق اسکن چهره، اثر انگشت، اسکن کف دست و دستگاه های کارتی میشود که هرکدام از آن ها شامل مدل های متفاوت با ظرفیت های مختلف می شود که می توانید آن هارا از طریق مراجعه به بخش محصولات سایت بررسی و مقایسه کنید.

و همچنین با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

مشاهده ی محصولات و دستگاه های حضور و غیاب 

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره 02189350 داخلی 1 تماس حاصل فرموده یا در پیام رسان واتس اپ به شماره 09392545658 پیغام ارسال نمایید.

 

مقالات مرتبط

دستگاه حضور و غیاب چیست؟

مزایای استفاده از سامانه های حضور و غیاب

سیستم کنترل تردد