شرکت سامانه‌های بُعد پنجم

الکترونیک، بُعد پنجم زندگی امروز

درباره ما

درباره ما

شرکت سامانه های بُعد پنجم در سال ۱۳۸۱ با هدف طراحی و اجرای سیستم‌های اتوماسیون اداری و صنعتی مبتنی بر فناوری‌های الکترونیکی و رایانه‌ای فعالیت خود را آغاز نمود. در حوزه اتوماسیون حضور و غیاب و کنترل تردد این شرکت افتخار دارد با ارائه ده‌ها مدل سخت افزار به همراه چندین نسخه‌ی نرم افزار، پاسخگوی انواع نیاز مخاطبان خود در سراسر ایران باشد. تنوع این محصولات به گونه‌ای است که مشتریان محصولات بُعد پنجم گستره وسیعی از کسب و کارهای کوچک تا سازمان‌های بزرگ دولتی را شامل می‌شود.

واژه بُعد پنجم برگرفته از اين مفهوم است كه پس از ابعاد سه‌گانه طول، عرض و ارتفاع (مختصات مکاني) و بُعد چهارم يعني زمان كه جنبه‌هاي مختلف زندگي بشري را فراگرفته‌است، در دنياي صنعتي و پرشتاب امروز، الكترونيك به عنوان بُعدي جديد زندگي انسان را احاطه كرده‌است و به عنوان پارامتري مهم در چگونگي و كيفيت زندگي و فعاليت‌هاي روزانه نقش ايفا مي‌كند.

شرکت سامانه‌های بُعد پنجم از سال 2007 به عنوان توزیع‌کننده و نماینده اصلی کمپانی ZKteco در ایران فعالیت دارد.

شرکت بعد پنجم موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری در زمینه تولید سیستم‌های حضور و غیاب و کنترل تردد گردیده و با برخورداری از تجربه‌ای طولانی و بهره‌گیری از دانش روز جهانی مفتخر به تولید انواع محصولات کنترل تردد و احراز هویت بیومتریک با بالاترین کیفیت جهت پاسخگویی به نیازهای متعدد مشاغل، شرکت‌ها، ادارات و سازمان‌های کشور شده است.

تلاش مجموعه بعد پنجم همواره ارائه خدمات و محصولات با شیوه‌های مدرن جهت افزایش سطح رضایت مشتریان می‌باشد. مفتخر خواهیم بود، با ارائه نظریات، پیشنهادات و نقد‌های خود ما را در این مهم یاری نمایید.